2020-2021 оқу жылының конкурс нәтижесі

ХАБАРЛАНДЫРУ!

 О.Көшеков атындағы Атырау аграрлы- техникалық колледжіне ақылы негізде  конкурстан өткен талапкерлер басқа  бюджеттік бос орындары бар мамандықтарға 29.08.2020 ж. күні өтетін қосымша  конкурсқа қатысуға болатынын қаперге береміз. Қосымша ақпаратты колледждің қабылдау комиссиясынан ала аласыздар. Тел. 8/7122/ 366586, 87016790229, 87021634950.

О.Көшеков атындағы Атырау аграрлы-техникалық  колледжі бойынша  2020-2021 оқу жылына  мемлекеттік тапсырыс негізінде оқуға қабылдауды өткізуге арналған 27.08.2020 ж. күнгі  қабылдау комиссиясының  қорытынды хаттамасы

0713000-«Геодезия және картография» мамандығы,  9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты- жөніКонкурс қорытындысы
1Кулбаева Сабина АлишерқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Жанабаева Ақнұр АсылбекқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Нұржанов Дамир НұржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Нұрберген Нұртілеу АлтынбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Шуинбеков Куанышбек МуратовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Надир Мұхаммедали БахадырұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Амангелді Әлішер ӨміржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Ахметов Әділхан ЖасулановичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Сабыров Нұрарыс МаратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Қайроллаева Алина ҚайратқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Мерекеұлы МейрамбекМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Дастанова Эльза ДасанқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Төлеген Милана МанасқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Қазыкеш Айбек АсылбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Қуаныш Алдамжар ҚожабергенұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Радецкий Валентин СергеевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Мәлік Берікболат МәлікұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Мутигуллаев Айсултан АхатовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Магзимов Ақжол МаратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Магзимов Нұржан МуратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21Елемес Исабек БағдатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22Қайрат Болатбек ҚайратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23Ерболат Бауыржан ЕрболатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24Бауыржан Мирас ҚаиржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1302000- «Автоматтандыру және басқару» мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Өтебалиев Асылжан СерікұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Жалгасбай Бекзат ШоханұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Бектұрғанов Альберт БектұрғанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Әміржан Жанарыс РусланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Курмангазиев Еркебұлан ЕркінғалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Қалыбеков Төремұрат АсқарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Омаров Мадияр СабырұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Ергужиев Жасулан ЕлеусиновичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Рашитов Бахтияр АманкулұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Ермеков Бекзат ЖенисовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Беріков Аманжол БерікұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Жасұлан Ринат ЖасұланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Орынғали Райымбек БекжұлдызұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Тлес Азат ЕсенжанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Танатаров Ерасыл МаргатовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Әміржан Нұрәділ НұрлыбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Ниязбай Мадиар ЕрмекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Рауев Рамазан ТемирбековичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Жақсығалиев Қуаныш БердібекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы,11 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Гильманова Аягөз ҚайратқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Ергалиева Айганым ТуремуратовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Аманбай Саят ҒалымжанулыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Мекалов Айбек БегелдинұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Сауков Шаттанбек КизатоллаевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Нұржанұлы ИсламМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Ерленов Ермек ДарханұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Айнадинова Аружан АсыланқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Аскарова Арайлым АскаровнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Қуракбаев Диас СериковичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Қалиева Назерке ЗакиқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Қаламғали Мақсат КенжебайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Бекет Қайырбек ҚыдырұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Ғарифолла Ақжол ҒарифоллаұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Мақашев Нариман СәкенұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 30.

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Иванова Алмагүл ИванқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Канатова Анель ЖанболатовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Милохранова Диана АлексеевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Кубешова Улбосын Курбанбай кизыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Еламанова Дана НурадинқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Досанова Гүлназ ҚалыбекқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Тлекова Гүлнұр БерікқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Дуйсеналиева Мөлдір СулейменқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Есалиев Аманжол БисентайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Хисамеденова Анель АлихановнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Іскендір Бекзат АсқарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Кенжеғалиұлы ТөрекелдіМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Кадыр Бақберген ТанашұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Нұролла Тұңғышбек ЕрланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Шаукенова Мадина АзаматовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Далиева Арайлым АманжанқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Жақсығұлова Нұрай ЕрнұрқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Сисенов Алишер ЖұмабайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Каписов Дархан СаламатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Идеят Бексултан СаламатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21Фаткулин Ислам НұрланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22Кеңес Бекзат МұхтарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23Асқаров Бекзат АсқарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24Ізімғалиева Айкен ӘділгерейқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25Садықов Аманжан ОрынулыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
26Кеңес Бекжан МұқанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
27Қуаныш Нұрберген МилатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
28Жолдасов Мухаммед НурбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
29Мухамбетказин Акжол БерикулыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
30Русланұлы ДуманМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 11  сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты — жөніКонкурс қорытындысы
1Белесова Фаризат КенжегалиевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Мұстахимұлы АманбекМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Қаршыға Сағадат ҚанатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Қатимоллаева Данагүл ТалғатқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Азербаев Жулдыз ЖаксылыковичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Орынғали Құныскерей БекболатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Табылды Елдос МақсотұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Әлібек Нұрбақыт ӘлібекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Мақым Сұлтан НұржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Мусин Арман СерікұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Нығметов Ақжол БолатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Азербаев Парасат СериккалиевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Мырзагереев Азамат ҚанатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Хамидуллаев Батырхан АйбулатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Мерекеұлы МейрамбекМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Жапаров Нұрсұлтан ҚуанышұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Сұңғатов Айболат ЖанболатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Даулбаев Рамазан ҒинаятұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Мұрат Жүсіп МұратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Сахтапов Ераман АманкелдіұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 9  сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты- жөніКонкурс қорытындысы
1Джарбулова Ольга НиколаевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Шыныбекқызы ВенераМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Атиғолла Айсана АқылбекқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Қымбатқали Айдын ТайсойғанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Химеденов Зайнеден АйматұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Глебова Яна ЯковлевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Адилова Карина МухамбетовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Утепбергенова Асылжан УтепбергенқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Акув Алина ИбрагимовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Тынышбаев Ерболат АсхатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Сағынай Әлішер Жанболатұлы     Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Бахтеева Александра АркадьевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Талхатов Әділ БисенбайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Койшыбаев Дамир БекбулатовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Қайсаұлы  БекдаулетМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Сағидоллаева Фарида НұрхатқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Нагимов Айбар ЖетисұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Шәлікұлы НұрсұлтанМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Бижанов КүмісқалиМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Қабды Аманжан ЕрболұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21Егорова Карина ВладимировнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22Қуандықұлы БекзатМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23Сағидолла Данияр ЖаймуканұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24Асгат Бекзат АсгатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25Бағытжанұлы АсыланМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1401000-«Ғимараттар мен құрылымдары  салу және пайдалану» мамандығы, 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты- жөніКонкурс  қорытындысы
1Сергеев Айболат БатырғалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Қайрат Ахмет ҚайратұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Джуламанов Чингис АмангалиевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Айтқұл Айбек ЕржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Чухалёнок Софья АлександровнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Аманов Қуаныш СакенұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Мочалкина Юлия СергеевнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Рамазанова Жанаргүл НұрболатқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Мажекенов Нұрахмет НұрахмитұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Ергалиев Ералхан БекболатулыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Четкин Никита АлександровичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Сергей Ильяс ИнаматұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Табылдиева Алтынай МуратовнаМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Әскербай Дамир ҚанатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Габдуллина Перизат ШалхарбайқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Ануарбеков Данат АйбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Кушниренко Данил ВикторовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Сағынғали Жантілек СағынғалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Серікбай Мереке ОрынбасарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Әбілова Дильназ ЕркінқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1201000 — «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану», 9 сынып негізінде

Бюджеттік орын саны – 35.

Аты -жөніКонкурс  қорытындысы
1Крутько Вадим  ИгоревичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Қайыржан Әділет ӨміржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Новиков Даннил ЭдуардовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Габдуллин Акылбек КадыровичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Заемов Шыныбек ЖәнібекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Спартакұлы ӘлібиМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Кабдулкарим Расул СерикпайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Хабиров Батыржан ОрынғалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Стульнев Артем ИгоревичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Есекеев Қуаныш ЖалғасұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Зұлпыхар Ернар ҚуандықұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Жауынбай Бекзат АбайұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Саламатов Әділжан СаламатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Жангозин Қанағат КуанышбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Исаев Райымбек МуратбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Сермагамбетов Руслан МуратовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Алданов Темірлан ҚазбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Келбатыров Ақжол АйсағалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Узакбаев Нурсәт СатыбалдыұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Табылды Сағындық ҚуандықұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21Жиғанбаев Айбек АтабекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22Анесов Нұрдаулет НұрлыбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23Ерсайынов Ренат ЕрланулыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24Муратұлы АбуМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25Кирпичников Андрей БорисовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
26Жұмабеков Дидарбек АқылбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
27Ибрагимов Темур ҒуламжанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
28Жұмақұлов Нұрхат АсқарұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
29Қосаманов Тельман СерікұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
30Ұзақбай Шыңғыс ҚанатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
31Жақсығалиев Дулат ДуйсенбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
32Жарылкасов Төрехан ЕрикұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
33Мұханов Наурызбек ДастанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
34Едигеұлы ЕржанМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
35Өмірбеков Бекарыс АнуарбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

0911000 – «Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 25.

Аты -жөніКонкурс  қорытындысы
1Тотаев Жанарыс ЖандарбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Аманкулов Бексұлтан ЕрболатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Кенжебеков Нұрбол МұратбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Мүсілов Әділет БауыржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Салменов Тамерлан НурлановичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Қумаров Нұрбек МейрамбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Сисембай Айбар ҚуанышұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Кашпан Ақжол ТүрениязұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Урумбегликов Владимир ЮрьевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Джумашов Бекзат ЖолдасұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Қаршығаұлы БекарысМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Габбас Бектас ЖұмажанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Райев Дәурен СабитұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
14Шакиров Даурен АсхатовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
15Сарсенгали Әділ КенжеболатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
16Қали Нұрәліхан БолатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
17Әжігерей Нұррасул РашитұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
18Ерсайын Арман ЕсенгелдіұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
19Ұзақбай Нұрдәулет АллазиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
20Султанов Бектан СалимжанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
21Серікқалиев Саламат ӘділханұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
22Жұмасейт Аян ЖұмасейтұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
23Қурманбаев Арыстан ТлепбергенұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
24Букенбайұлы СұлтанМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
25Ақанов Мұрат НұрқатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1504000-Фермер шаруашылығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөніКонкурс  қорытындысы
1Кубашев Ерхат СабыржанұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Нұржігіт Мейрамбек НұржігітұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Абдиев Дарын АсхатовичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Сарсенов Аян МерекеұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Салықов Манас АбілақатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Серікқалиев  Аманбек   АсылбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Лукпанов Алишер СериковичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Төлемұрат Айбек Ақылбекұлы  Мемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Жақсылық Рухия ЕрбулатқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Бисенғали Ұлжан ОмарқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Оңғадин Нұрмұқан БатырбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
12Лунецкас Павел ДмириевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
13Аман Жасгүл ЖасуланқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1505000-Балық шаруашылығы, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 15.

Аты -жөніКонкурс  қорытындысы
1Мухаев Ян СергеевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Асланов Амирхан АсланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Карпов Константин СергеевичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Әліпқалиев Жақсыбек МейрамбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Бикбульсинов Даниял БаянғалиұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Бабажан Еламан СауытбекұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
7Карим Динара НурланқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
8Абдығалиев Сәттібек ҒизатоллаұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
9Амирханов Нұриден ТемірханұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
10Дюсегалиев Данияр ЕрлановичМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
11Амангелдиев Мұхаммад ЕралыұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

1502000 – Агрономия, 9 негізінде

Бюджеттік орын саны – 20.

Аты -жөніКонкурс  қорытындысы
1Тарбай Ихсан ДулатұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
2Нұрболатова Айда НұрболатқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
3Жұмабай Лаура АманкелдіқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
4Байболат Данияр РусланұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
5Есенжан Құралай МұратқызыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды
6Орынбасаров Селбай ЖанетұлыМемлекеттік тапсырыс есебінен оқуға қабылданды

0713000-«Геодезия және картография» мамандығы,  

9 сынып негізінде

Аты- жөніКонкурс қорытындысы
1Базарнов  Александр ВитальевичАқылы негізде оқуға қабылданды

1203000-«Теміржол  көлігімен  тасымалдауды  ұйымдастыру  және  басқару»  мамандығы, 11 сынып негізінде

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Келдибаев Нұртас НұрболатұлыАқылы негізде қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 11  сынып негізінде

Аты — жөніКонкурс қорытындысы
1Шарипов Өсербек НұрланұлыАқылы негізде қабылданды
2Рүстемов Асылхан АрдақұлыАқылы негізде қабылданды
3Актаубаева Элла НурмухановнаАқылы негізде қабылданды
4Сәуірбаев Дархан СәуірбайұлыАқылы негізде қабылданды
5Жексенбаев Фархат АсхатұлыАқылы негізде қабылданды
6Раханов Адилбек ЖеткеншековичАқылы негізде қабылданды
7Жанибек Саят ЖанибекұлыАқылы негізде қабылданды
8Қуатова Ұлдай ҚуатқызыАқылы негізде қабылданды
9Елбаев Мержан НұрболатұлыАқылы негізде қабылданды
10Хамидолла Айдос БатырбекұлыАқылы негізде қабылданды
11Қуаныш Жасқанат БекболатұлыАқылы негізде қабылданды
12Маратұлы ДаниялАқылы негізде қабылданды
13Сапар Қуандық СалтанатұлыАқылы негізде қабылданды
14Морозова Таисия ГригорьевнаАқылы негізде қабылданды
15Сисемалиев Тулген СунгатовичАқылы негізде қабылданды
16Изимбергенов Миржан БоранбайұлыАқылы негізде қабылданды
17Ким Лев ЛьвовичАқылы негізде қабылданды
18Тілеген Ақниет ЖамбылұлыАқылы негізде қабылданды
19Маратұлы ФархатАқылы негізде қабылданды

1513000-«Ветеринария» мамандығы, 9  сынып негізінде

Аты- жөніКонкурс қорытындысы
1Бекболатұлы АзаматАқылы негізде қабылданды

1401000-«Ғимараттар мен құрылымдары  салу және пайдалану» мамандығы, 9 сынып негізінде

Аты- жөніКонкурс қорытындысы
1Кайрова Мади РуслановнаАқылы негізде қабылданды
2Рахимов Борис ВладимировичАқылы негізде қабылданды
3Миллер Элона АлександровнаАқылы негізде қабылданды
4Асан Ерболат АсхатұлыАқылы негізде қабылданды
5Бегіс Мирас АмангелдіұлыАқылы негізде қабылданды
6Батырбекұлы ШамильАқылы негізде қабылданды
7Бекболов Алихан ӘлжанұлыАқылы негізде қабылданды

1201000 — «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану», 9 сынып негізінде

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Суиндиков Саят ЕрболовичАқылы негізде қабылданды
2Өтеулинов Мирас АрманұлыАқылы негізде қабылданды
3Төлеуов Әли РавильұлыАқылы негізде қабылданды
4Таужанов Қайырлы НұрсұлтанұлыАқылы негізде қабылданды
5Серебряков Данил АлександровичАқылы негізде қабылданды
6Голубев Илья ЮрьевичАқылы негізде қабылданды
7Балакин Юрий ОлеговичАқылы негізде қабылданды
8Жексенғали Руслан ЖасұланұлыАқылы негізде қабылданды
9Тугелов Айбек ТулегенұлыАқылы негізде қабылданды
10Оллоназаров Акбар ЙулдошовичАқылы негізде қабылданды
11Руслан Тахир РусланұлыАқылы негізде қабылданды
12Молдағалиев Даулет АйымбекұлыАқылы негізде қабылданды
13Лебедев Тимур АртуровичАқылы негізде қабылданды
14Жакипов Роман НиколаевичАқылы негізде қабылданды
15Асылбаев Алижан РусланұлыАқылы негізде қабылданды

0911000 – «Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу» мамандығы, 9 негізінде

Аты -жөніКонкурс қорытындысы
1Дурманов Мырзахан АндреевичАқылы негізде қабылданды

0713000-Геодезия және картография ГК 11кл

№  Ф.И.О. Конкурс қорытындысы
1Бағытжан Мұхаммедәли ХайдарұлыАқылы негізде қабылданды
2Сырымұлы Диас  Ақылы негізде қабылданды
3Какарманов Нурымжан ОмиржановичАқылы негізде қабылданды

0911000 – Электр және электрлік механикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу Этм- 11кл

Ф.И.О.Конкурс қорытындысы
1Далабаев Елдос БазарбайұлыАқылы негізде қабылданды
2Сәрсенбай Бекжан ЕлтайұлыАқылы негізде қабылданды
3Қанатқалиев Даулет СырлыбекұлыАқылы негізде қабылданды
4Құмарғалиев Жарасқан АсылбекұлыАқылы негізде қабылданды
5Нұркенұлы НұрдәулетАқылы негізде қабылданды
6Гапсих Нурдаулет ГапсихұлыАқылы негізде қабылданды
7Буханов Максим РуслановичАқылы негізде қабылданды
8Хайдаров Нұрым АсыланұлыАқылы негізде қабылданды
9Нариманов Нурлыбек НаримановичАқылы негізде қабылданды
10Матжан Ерсұлтан ЖасқайратұлыАқылы негізде қабылданды
11Маратұлы ҚолғанатАқылы негізде қабылданды
12Әжібайұлы ЕрманАқылы негізде қабылданды
13Дүйсенғали Асылхан ЖеңісұлыАқылы негізде қабылданды
14Сабиров Абуфархатәли АртурұлыАқылы негізде қабылданды
15Қапизоллаев Нұрлан ТөлегенұлыАқылы негізде қабылданды

1201000-Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану, Тора-11 кл

  Ф.И.О.Конкурс қорытындысы
1Кенжеғұл Қайсар ТеңелбайұлыАқылы негізде қабылданды
2Нұрлыбекұлы МедетАқылы негізде қабылданды
3Мақсот Есенбек ЕржанұлыАқылы негізде қабылданды
4Табылдиев Алтынбек ҚуанышұлыАқылы негізде қабылданды
5Тілеков Аңсар АйбарұлыАқылы негізде қабылданды
6Ербатыр Жанәділ ЕрбатырұлыАқылы негізде қабылданды
7Иманғазиев Нұрзат ИманғазыұлыАқылы негізде қабылданды
8Айсағали Нұрғиса АйсағалиұлыАқылы негізде қабылданды
9Жолдасов Дәурен РашидұлыАқылы негізде қабылданды
10Тукпатуллин Ернар РусланұлыАқылы негізде қабылданды
11Узаков Бекжан БекұзақұлыАқылы негізде қабылданды
12Жанатов Жаңаберген ЖанатұлыАқылы негізде қабылданды
13Сисенбаев Берікбол АмантайұлыАқылы негізде қабылданды
14Жайлым Еркінбек  ҒаниұлыАқылы негізде қабылданды
15Сәрсенбай Бек СәрсенбайұлыАқылы негізде қабылданды
16Маслихатов Қорған АбдіғалиұлыАқылы негізде қабылданды
17Буздаков Азамат ОмирсериковичАқылы негізде қабылданды

1302000- Автоматтандыру және басқару  АУ- 11кл

Ф.И.О.Конкурс қорытындысы
1Ахатов Азамат АхатұлыАқылы негізде қабылданды
2Самигуллаев Нұраман АйдынұлыАқылы негізде қабылданды
3Шалабаев Әділет Нұржанұлы Ақылы негізде қабылданды
4Ерофеев Данил АнатольвичАқылы негізде қабылданды
5Семиончев Игорь ЮрьевичАқылы негізде қабылданды
6Данилов Максим ИвановичАқылы негізде қабылданды

1511000- Жерге орналастыру 11кл

Ф.И.О.Конкурс қорытындысы
1Жамалиденов Руслан ҚайрмеденұлыАқылы негізде қабылданды
2Алипбаева Шынар АсыланқызыАқылы негізде қабылданды